شازده کوچولو اثر آنتوان دوسنت اگزوپری

از دیگر جذابیت های نبلیس میتوان به شخصی سازی کردن سلول خود اشاره کرد.نبلیس دست شما را در شخصی سازی و حتی نام گذاری سلول رنگی مورد نظرتان باز گذاشته است.تمامی این قابلیت ها و ویژگی های منحصر به فرد دست به دست هم داده اند تا یک بازی جالب را برای شما فراهم سازند.Nebulous که توسط کمپانی بازی سازی Simplicial Software, LLC طراحی و ارائه شده است،از محبوبیت بالایی نزد کابران برخوردار می باشد.در صورتی که علاقه مند به بازی های بی پایان هستید،نبلیس را نیز امتحان کنید. در این بازی قابلیت ساخت بیس ( پایگاه ) ، شکار ، کرَفت و …

قابلیت NFT توسط برنامههای شخص ثالث نیز در دسترس است. در عوض چیزی ساخته شده که هر چیز قابل لمس را میخورد. سپس از نگاه نمادشناسی به پیوند هفت اقلیمِ هفتپیکر با هفت سیاره پرداخته و باورهای اساطیری را در این پیوند مطرح کرده است. آنها به خاطر دارابودن همین خصوصیات عوامل گوناگون و متفاوت را تبدیل به یک کل میکنند و به بررسی آن میپردازند. همین موضوع ستاره شناسان را علاقه مند به تحقیق درباره امکانپذیر بودن زندگی در زهره سوق داده است. ماه سیاره است یا ستاره؟

توصیه می شوددر مقالات آکادمیک یا دانشگاهی، برای بیان دو واژه مساوی از اسلش استفاده نکنید. سازندگان Journey to the Savage Planet واقعا خوب روی جزییات بازیشان از لحاظ بصری و طراحی های هنری کار کرده اند و دنیایی فوق العاده جذاب و زیبا و خوش آب و رنگ خلق کرده اند که واقعا گشت و گذار و اکتشاف در آن دوست داشتنی است. کاربرد رنگ در یک اثر افقهایی را در آن میگشاید که علاوه بر جنبههای زیبایی شناختی، امکان تفسیرهای گوناگون متن را به خواننده می دهد. ب.دما و فشار در سطح.مشاهداتی که با سفینه های ونرا 7 و ونرا 8 در 1972 به هنگام فرود آمدن بر سطح سیاره انجام شد حاکی از دمایی نزدیک به 485℃،با تفاوت اندکی بین بخش روشن و بخش تاریک سیاره،بود.فشار در سطح سیاره برابر با 90 اتمسفر است.مقدار زیاد دمای سطحی به احتمال زیاد معلول اثر گلخانه است.

Planet Overlord – نسخه جدید بازی اندروید ارباب سیاره توسط کمپانی Potting Mob جهت پلتفرم اندروید عرضه شد. داستان بازی عالی و بسیار زیبا نیست اما در طول بازی، داستان حس می شود و به شما دلیلی برای جستجو و اکتشاف و یافتن تجهیزات جدید می هد و به نوعی باعث می شود تا زمانی که دارید از گیم پلی لذت می برید داستان نیز در پس زمینه ذهنتان باشد و کلیشه های موجود در آن چندان شما را آزار نخواهند داد، مخصوصا با برخی موارد طنز جذابی که در بازی وجود دارد. همچنین به همه بازیکنان جدید ابزاری داده میشود که به آنها در استخراج کمک میکند.

استخراج یعنی چگونه توکن Alien Worlds را دریافت کنید. زمین، چگالترین سیاره منظومه شمسی است، یعنی چگالی یا تراکم ذرات تشکیلدهنده آن از هر سیاره دیگری بیشتر است. زهره وقتی یک دور به دور خودش بچرخد ۲۴۳ روز زمینی طول می کشد و زمان چرخش آن به دور خورشید ۲۲۵ روز یعنی کمتر از یک شبانه روز در زهره است که نشان دهنده چرخش آهسته آن به دور خود است.

گردش زمین به دور خودش ۳۶۵ روز طول می کشد. بر اساس ملاحظات قبلی ، این سیاره فرضی به ابعاد بزرگ زمین دارای جرمی پیش بینی شده پنج تا ده برابر جرم زمین و مداری طولانی از 400 تا 800 برابر خورشید از زمین بود. شما در طول این داستان نیاز به بدست آوردن قطعات و مواد اولیه مختلف از سیارات گوناگون به منظور پیشرفت در داستان و گذر از موانع خاص دارید و بر اساس همین المان ها داستان بازی جلو می رود. شما یکی از داوطلبان یک برنامه خاص هستید که توسط یک شرکت بزرگ برای کشف و استفاده از منابع دیگر سیارات راه اندازی شده است و در واقع شما می روید به برخی سیارات تا در آنجا از مواد معدنی و گونه های جانوری و پوشش های گیاهی مختلف اطلاعات کسب کنید و تحقیق کنید و شرایط محیطی برای استفاده انسان از این موارد را بسنجید.

این، به این معنا است که شما هرگز به سیارهای مشابه بر نخواهید خورد و حتی، امکان دارد شما سیارات متفاوتی در بازی دو گیمر مشاهده کنید! گشت و گذار و اکتشاف در مناطق مختلف بازی واقعا لذتبخش است و کاملا حس می کنید که هر گشت و گذار و اکتشافی که انجام می دهید ارزشش را دارد و کاری بیهوده نیست که این مهم ترین نکته برای یک بازی با تکیه بر Exploration است و خوشبختانه کاملا در Journey to the Savage Planet حس می شود. همچنین در ونوس مناطقی وجود دارد که در آنجا شیارها و لبه هایی در جهات مختلف به وجود آمده اند.

چرا گذر زهره به ندرت اتفاق میافتد؟ چرا زحل زیبا است؟ به تازگی و در تاریخ ۲۸ ژانویه ۲۰۲۰ بود که عنوانی زیبا و خاص به نام Journey to the Savage Planet که توسط Typhoon Studios ساخته شده است، توسط ناشر بزرگی مثل ۵۰۵ Games که انتشار عنوانی مثل Control را برعهده داشته است، برای پلتفرم های پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان و رایانه های شخصی منتشر گردید.

شما هر بار در یک سیاره فرود میآیید که بهصورت متفاوت، در همان لحظه خلق شده است و شما باید بهسرعت محیط خود را بشناسید. به این ترتیب آنها میتوانند به سیاره کمک کنند تا جوایز TLM بیشتری را هر روز دریافت کند. شوراهای انتخاب شده میتوانند پس از انتخابات سیاره DAO بر DAOها حکومت کنند. بازیکنان میتوانند با استخراج و ابزار درست، به تریلیومهای بیشتری برسند. به شما سیارهای اختصاص داده میشود تا شروع به استخراج روی آن کنید.

شرایط و ضوابط بازی بخوانید و تأیید کنید. همسایهی من آلیس: توکن اختصاصی این بازی ALICE نام دارد. با توجه به کاربردهای تریلیوم، میتوان گفت بازی بدون این توکن قابل استفاده نخواهد بود. فلات Tellus Regio و دشتهای Aino Planitia نیز دارای تغییرات ارتفاعی هستند که باعث میشود از طریق ابرها در طول موجهای فروسرخ قابل مشاهده باشند. چنین فردی تبدیل به معمایی غیرِقابلِحل برای اطرافیانش خواهد شد، زیرا هیچ ملاکی برای فهم منظورش در دست ندارند. هر چه بیشتر در بازی گشت و گذار کنید، آن قدر آیتم های عالی و ارتقاهای قدرتمند و مخصوصا گجت های جذاب به دست می آورید که مدام گشت و گذار را برای شما راحت و راحت تر می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید