آیا سیاره زهره اقیانوس داشته است؟

دوربین مادون قرمز VERITAS هم جریانهای گدازهای جوان را رصد خواهد کرد. به این ترتیب که به جای دوربین همیشگی بازیهای استراتژیک این بار ان چه که در یک میدان نبرد قابل رویت است، به طور کامل به میدان دید نیروهایتان بستگی دارد. میانگین دمای روز در سطح گانیمد به منفی ۱۱۳ تا منفی ۱۸۳ درجهی سانتیگراد میرسد. در مدت 84 سال و 7 روز یکبار به دور خورشید و در 10 ساعت و 48 دقیقه یکبار به دور خود می چرخد.

گیم پلی بازی بسیار ساده دنبال میشد، برداشت منابع و کنترل دقیق آن ها، سپس ساخت ارتش و در نهایت اقدام به حمله به دشمن، اما این طراحی مراحل بود که StarCraft ۲ را تبدیل به عنوانی بی نظیر کرد. در این بازی برای اولین بار شاهد این بودیم که میدان دید نیروها، به طور دقیق بازسازی و در بازی پیاده سازی شده است. توانایی اجرای تاکتیکهای نبردهای نامنظم و همچنین بازسازی نبردهایی مهم همچون نبرد استالینگراد در بازی، Company of Heroes ۲ را تبدیل به عنوانی کرد که به این راحتیها فراموش نخواهد شد. نواوریهای جذاب گیم پلی در Company of Heroes ۲ باعث شد که این عنوان در سال ۲۰۱۳ به شدت مورد توجه قرار گرفته و به عنوان یکی از بزرگترین بازیهای استراتژیک همزمان سال شناخته شود، اجرای فرمانهای جنگی، استفاده از تاکتیکهای نظامی دقیق، تاثیر گذاری بسیار محیط، توانایی اجرای تاکتیکهای نبردهای نامنظم و همچنین بازسازی نبردهایی مهم همچون نبرد استالینگراد در بازی، Company of Heroes ۲ را تبدیل به عنوانی کرد که به این راحتیها فراموش نخواهد شد.

وقایعی که منجر به جنگهایی تاریخی شدند که بسیاری از آنها در بازی بازسازی شدهاند. ” و باد به غبغب می اندازد و به خودش می بالد. قمری مانند پاندورا را می توان زمانی شناسایی کرد که در حال عبور از برابر ستاره میزبان خود است، در صورتی که این قمر از اتمسفر برخوردار باشد مقادیر کمی از نور ستاره را به خود جذب کرده و اثری طیفی از ترکیبات خود را به جا خواهد گذاشت. این شهربازی ۱,۵۰۰ متر مربع مساحت دارد و با انواع بازی و سرگرمی میزبان کودکان و نوجوان است. خورشید در مرکز منظومه شمسی قرار دارد و یک کره تقریبا کامل از پلاسمای داغ با مساحت ۶.۰۹×۱۰۱۲ کیلومترمربع و ۱۲هزار برابر زمین است (فقط یک لحظه به آن فکر کنید!).

با کشته شدن نیروها هم میتوانید به وسیله برگردان جسد او، ابزارها و سلاح هایش را بازیابی کنید. نیروهای دشمن با شناسایی نیروهای سنگر گرفته و با اتش سنگین میتوانند باعث خرابی ساختمانها شوند و آسیبهایی جدی را به نیروهای پناه گرفته وارد کنند. به عنوان مثال، اگر نیروهای شما در یک ساختمان چوبی سنگر گرفته باشند، نیروهای دشمن به کمک شعله افکنها و اتش زدن ساختمان میتوانند شما را وارا به خارج شدن کنند. ساخت یک مرکز فرماندهی، جمع آوری منابع که در نهایت ساخت ارتشی که توانایی شکست دادن دشمن را داشته باشد.

Illuminati در لاتین با جمع illiminatus با شکل سوم illuminare ، به illuminate مراجعه کنید. با این حال، میتوانید در مواقع حساس و در صورت زخمی شدن نیروها، به کمک نیروی دیگری او را از میدان نبرد خارج کنید. گیم پلی کاملاً تاکتیکی و نوبتی بازی، در کنار حالتی خارج از مبارزه که شما را برای ساخت و پرداخت مناسبات لازم هر نبرد آزاد میگذارد کامل میشود. گاز گلخانهای ، هوای گرم را مرطوب میکند و مانع گذر گرما به خارج میشود.

یعنی شئی که روی زمین ۱۰۰ کیلو گرم وزن دارد، در روی مشتری وزنی برابر با ۲۴۰ کیلو خواهد داشت. معتقدین نظریه توطئه، معتقدند ایلومیناتی، هزاردستانی با پشتوانه در پس وقایع هستند که جهان را به سمت نظم نوین جهانی مورد نظر خود راهبری میکنند. این موضوع در کنار قدرت تخریب بسیار زیاد موتور قدرتمند بازی، جذابیت بسیاری را به بازی اضافه کرده است. قهرمانان در WarCraft ۳ به قدری قدرتمند و محبوب شدند که استفاده از آنها در بازیهای استراتژیک مرسوم شد. به گزارش گروه رسانههای دیگر خبرگزاری آنا، تحقیقی جدید نشان داد مدتی کوتاه پس از به وجود آمدن ماه، سیارههایی کوچک زمین را بمباران کردند و همین امر عناصر گرانبهایی مانند طلا و نقره را به زمین آورد.

مشتری سریع تر از دیگر سیارات به دور خود می چرخد. مشتری 63 قمر. 4 تا از بزرگترین و شناخته شدهترین اقمار آن که در سال 1610 توسط گالیله کشف شد به نامهای آیو، اروپا، گانیمید و کالیستو نامگذاری شدهاند. مقدار کمی از آمونیاک ، استیلن ، اتان ، پروپان ، فسفین و متان در جو زحل کشف شده است. یکی از شاخص ترین سیارک هایی که در سال های پیش رو پذیرای احتمالی تجهیزات استخراج کننده خواهد بود 3554 آمون (3554 Amun) نام دارد، این جرم فضایی با قطر فقط دو کیلومتر که در سیزدهم اسفند 1364 کشف شد، یکی از کوچک ترین سیارک های نوع M – سیارک هایی که مملو از نیکل، آهن و دیگر عناصر شناخته شده هستند ـ محسوب می شود که در حال گردش به دور خورشید است.

نهضت­های اومانیستی محصول همین نوع روش تحقیق است. ارتباط آب و هوا و سلامت، موضوعی قدیمی است نخستین اثر مهم نوشته شده در مورد آب و هوا و سلامت مربوط به هیپوکرات فیزیکدان مشهور یونانی است که در حدود ۴۰۰ سال پ.م. اما در سال ۲۰۱۰ استانداردهای بازیهای استراتژیک را به طور کلی دچار تغییر کرد. موفقیت این عنوان اینده سری Total War را تضمین کرد و همچنین باعث شد که در سال ۲۰۱۲ شاهد انتشار دومین نسخه از عنوان Total War: Rome باشیم. اما با برخورد دو ارتش به یکدیگر، بازی وارد حالت کاملاً همزمان شده و نبردی بزرگ را پیش رویتان قرار میدهد، در طی این نبردها، شما کنترل تمامی نیروهای حاضر در جنگ را برعهده میگیرید، سرعتهای متفاوت در حرکت کردن، فرمانهای بسیار دقیق و پیچیده و مبارزات کاملاً تاکتیکی بازی در حالت همزمان، نبردهای Total War: Rome را یکی از به یاد ماندنیترین نبردهای استراتژیک تبدیل میکردند.

Total War: Rome از آن دست بازیهایی بود که توانست موارد بسیار زیادی را به بازیهای سبک استراتژیک اضافه کند، مواردی که هم پایه و اساس سری را شکل داد و هم تاثیرات بسیاری بر دیگر عناوین سبک استراتژیک گذاشت. درخت تکنولوژی سری در شماره چهارم وسعت چشم گیری داشت و مواردی بسیار جذاب را شامل میشد. متاسفانه این روند خاص در شماره پنجم ادامه پیدا نکرد، درست است که روابط دیپلماتیک در شماره پنجم وجود داشت، اما این روابط به هیچ عنوان عمق شرایط سیاسی Civilization ۴ را نداشتند. مأموریت آکاتسوکی ژاپن در سال 2010 به ونوس پرتاب شد، اما موتور اصلی فضاپیما در هنگام سوختن محوری مدار قرار گرفت و سفینه را به فضا پرتاب کرد.

Mariner 4 : چهارمین فضا پیمایی بود که با هدف اکتشاف مریخ ساخته شد و اولی پرواز در ارتفای کم بر فراز مریخ را به انجام رساند. وجود داستانی عمیق و بی نظیر که در سری World Of WarCraft ادامه پیدا کرد و خلق شخصیتهایی مثل لیچ کینگ، WarCraft ۳ را تبدیل به یکی از بهترین بازیهای تاریخ کرده است. این بازی در کنار گیم پلی کامل و بسیار زیبایش، با ارائه و روایت داستانی که سرنوشت Lev Isakovich در جنگ را پیگیری میکند، توانست تبدیل به عنوانی کامل باشد که در همه بخشها موفق ظاهر شده است.

در صورت داشتن شهرهای بیشتر، کنترل مالیات و راضی نگه داشتن مردم از شرایط به وظایف شما افزوده میشد، چرا که در صورت نارضایتی مردم، میبایست با شورشها مقابله میکردید. یونانیان سیارات را با نام خدایان خود مقدس میشمردند، خدایان المپیا، هِلیوس و سِلین نامهای دو سیاره و همینطور خدایان بود، فِینون مقدس، کرونوس (Kronos) نامیده میشد، تایتان (Titan) پدر خدایان المپیا بود؛ فائتون مقدس، زِئوس (Zeus) خوانده میشد، او پسر کرونوس بود که او را از پادشاهی عزل کرد. عمقی که در کنار داستان بی نظیر، گرافیک عالی و طراحی مرحله که کلاسی درسی بود برای طراحی بازیهای بعدی سازندگان، مخاطبان را حیرت زده کرد.

در این بخش مشخص میشود که هر یک از نیروها کلاسی مشخص داشته و تواناییهای متفاوتی در نبرد از خود نشان میدهند، به همین دلیل، انتخاب سلاح مناسب و استفاده درست از توانایی سربازها نقش بسیار مهمی در بازی دارد. برای اینکه بتونین به درآمد ثابت و مناسبی از این بازی برسین، به یه استراتژی مناسب نیاز دارین تا با استفاده از ابزار ها و زمین هاتون بیشترین سود ممکن رو بدست بیارین. همچنین، ناوی ها می دانند که روزی باید تمام انرژی را که زمانی قرض گرفته بودند، کنار بگذارند. زمانی دانشمندان زیادی معتقد بودند که ممکن است در این سیاره حیاط وجود داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید